O nás

Šéfredaktorky

Ju
náhodná ~ nesouvislá

Člověka nelze shrnout do pár vět, a to tím spíš, když v sobě těch lidí má hned několik. Ju běžně přeskakuje mezi módy „děvčátko“, „slečna“, „dáma“ a sem tam i „kluk“. Každý den ji baví něco jiného, ráda se učí nové věci, čte, hraje si, zpívá a hraje na basu, píše a neumí se nudit.

Svůj domov má trochu v Praze a trochu v Londýně, ale vlastně je doma skoro všude. Kdyby mohla, žila by ve vlaku nebo v letadle, protože ze všeho nejradši je v pohybu. A když se nemůže hnout z místa, ať už v kterémkoli slova smyslu, bývá pěkně protivná.

Až bude velká, bude spisovatelkou. Nejspíš.

Klára
…ráda si jenom tak zpívá

Když si všechny holčičky ve školce přály být princeznami, Kla chtěla být čarodějnice. Ono totiž sedět někde ve věži a čekat na prince je strašná nuda, ale taková čarodějnice si může dělat, co chce. K magii se sice nedostala, ale dělat si, co chce, se jí zatím dost daří…

Vystudovala knihovnictví, projezdila velký kus světa a teď pracuje z domova, což si vždycky přála. Žije s přítelem, dvěma kočkami a welsh corgim. Věnuje se psaní, vyrábění, šití, čtení a koukání na hromady filmů a seriálů.

Jejím snem je mít rodinu, procestovat svět, přečíst spousty knih a dělat už vždycky jen to, co sama chce.

 Fotografka

Veronika
Začínající fotografka se závislostí na dobrém jídle

Když ve 13 letech poprvé držela v rukou digitální fotoaparát, hned jí bylo jasné, čemu chce život zasvětit…

Vera pochází z jižních Čech, kde také vystudovala Jihočeskou univerzitu. Má ráda Itálii a všechno, co s ní jen trochu souvisí. Miluje cestování a s oblibou leze po horách. Kromě toho ve volných chvílích maluje a věnuje se poezii.

Je to usměvavá holka se smyslem nejen pro krásu a umění, ale hlavně pro humor. Celý život se řídí maminčinou radou, že člověk může bejt blbej, ale musí si umět poradit! A její největší sen? Vidět na světě všechno, co stojí za vidění, a mít stále nabitou baterku ve foťáku.